4 marca o godz. 18.00 Biblioteka Publiczna w Niepołomicach zaprasza na spotkanie autorskie z Krystyną Mirek, połączone z promocją jej najnowszej książki „Tam, gdzie serce twoje”.

Krystyna Mirek z wykształcenia jest polonistką – absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wiele lat pracowała w szkole, ucząc języka polskiego, potem także języka niemieckiego. Tuż przed czterdziestymi urodzinami zrobiła sobie mały rozrachunek życiowy i postanowiła zrealizować swoje marzenie, które ciągle odkładała na później. Wysłała swoją pierwszą powieść do wydawcy i tak zaczęła się Jej wielka przygoda z pisaniem.

Krystyna Mirek jest autorką znakomitych powieści obyczajowych (w tym momencie jest ich dwadzieścia) takich jak „Szczęście all inclusive”, „Polowanie na motyle”, „Droga do marzeń”, „Szczęście za horyzontem”, „Słodkie życie”, „Pojedynek uczuć” i wielu innych, które podbijają serca czytelników.

O swoich powieściach mówi: „Tworzę opowieści pogodne, ciepłe, pełne optymizmu i dobrych emocji, choć nie uciekam od życiowych problemów i prawdy.”

Współpracuje także z portalem internetowym Polki.pl, publikując felietony oraz gazetą Pani domu, w której prowadzi rubrykę Mama radzi mamom.

Wstęp wolny. 

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Niepołomicach, przy ul. Bocheńska 26.