Zapraszamy na hiperaktywny, superowy, kreatywny Dzień Dziecka z Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa i Urzędem Miasta i Gminy w Niepołomicach. 

Ruszcie się z domu! Wyłączcie telefony, odepnijcie tablety, konsole off – wystarczy Wam odrobina chęci!

Widzimy się 1 czerwca przed MCDiSem!

Startujemy o godzinie 11.00. Przygotujcie się – bawimy się niezależnie od pogody! Warunek na sport i aktywność jest zawsze!

W programie same specjały:

11.00-15.00 | parking MCDiS
Szkółka Rowerowa – Zajęcia szkoleniowe poprowadzą instruktorzy znakomitej MTB ACADEMY! Nic tak nie podnosi poziomu jak jazda i zabawa z wyczynowcami! Przygotujcie rowery i kaski, w razie deszczu zabierzcie kurtkę. Ale będzie zabawa.

11.00-15.00 | plac przed MCDiS
Cyrk ANIME – Tych Państwa nie trzeba przedstawiać. Już się uśmiechamy, bo wiemy, że to będzie szalone kilka godzin. Będziemy skakać, jeździć, żonglować, podrzucać, łapać i śmiać się ile sił!

11.00-14.00 | Sala Lustrzana
Strefa aktywnego Smyka -Niezawodny KaZik i Jego tysiąc pomysłów na super zabawę | przestrzeń dla najmłodszych rozrabiaków!

12.00-14.00 | parking MCDiS
Wrotkarskie ABC – Zapraszamy na szaloną zabawę i lekcję jazdy na wrotkach i rolkach, niezależnie czy jesteś pro wymiataczem czy początkującym! Zajęcia poprowadzą instruktorzy Krakowskiej wrotkarni PRZEWROTKI.

13.00-16.00 | plac przed MCDiS
Ścianka wspinaczkowa – Instruktorzy Niepołomickiego Stowarzyszenia Sport-Art postawią przed budynkiem wielką skałę po której będziemy mogli się bezpiecznie wspinać!
… no dobra to nie będzie skała tylko pompowana ściana wspinaczkowa ale emocje będą nie mniejsze!

Do Waszej dyspozycji drogie dzieci, będzie także FOTOlustro – gdzie będzie można zrobić sobie super foto-pamiątkę z imprezy! Zapraszamy!

1 czerwca, sobota, godz. 11.00, teren wokół MCDiS.

Wstęp wolny!

Więcej informacji na temat naszych prowadzących:
MTB ACADEMY – www.mtbacademy.pl/
Wrotkarnia PRZEWROTKI – www.przewrotki.com/