24 kwietnia 2018 roku w ramach spotkań Podróże małe i duże w Niepołomicach wraz z rodziną Łopacińskich wybierzemy się w podróż dookoła świata.

Czterech mówców – czterech uczestników projektu: Wojciech Łopaciński wraz z żoną i dwójką dzieci opowie o niezwykłym wydarzeniu. Wykładowca uniwersytecki, szkoleniowiec i doświadczony manager zrezygnował z pracy i ruszył w roczną wyprawę dookoła świata, organizując niezwykły projekt. Podczas pokazu dowiemy się, jak zorganizować, budżetować i zrealizować roczną wyprawę z bardzo nietypowymi uczestnikami…

Brak doświadczenia, niski budżet, ograniczony czas i maksymalne ryzyko nie przeszkodziło zespołowi rodziny Łopacińskich objechać 42 państwa na 5 kontynentach świata. Pokonali autostopem i lokalnymi autobusami ponad 114 tysięcy kilometrów, a ich dzieci przeprowadziły w szkołach na całym świecie 28 prelekcji, opowiadając swoim rówieśnikom o Polsce i Toruniu, rodzinnej miejscowości.

Informacje o prelegentach:
Wojciech Łopaciński, doświadczony manager, wykładowca uniwersytecki i szkoleniowiec. Zrezygnował z pracy i rzucił się w realizację ryzykownego projektu. Eliza Łopacińska, urzędniczka, udowodniła, że osoby pracujące za biurkiem też mogą mieć fantazję i ruszyła w roczną wyprawę dookoła świata. Wojtuś i Łucja Łopacińscy zdecydowali się zostawić kolegów, babcie oraz kota Bolusia i towarzyszyć rodzicom w odkrywaniu świata.

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku (wtorek) o godz. 19.00 w kinie Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa (ul. Zamkowa 4, wejście B, Niepołomice).

Wstęp wolny!

Więcej informacji: www.mcdis.pl.

Kamila Gruszka
organizatorka pokazów podróżniczych w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa