Chcesz sprzedać lub wymienić swoją garderobę, poszukać nowych inspirujących kreacji do swojej szafy? Przyjdź 10 marca od 10.00 do Laboratorium Aktywności Społecznej.

Każdy może coś przynieść – wymienić, sprzedać lub kupić. Organizatorzy przygotują “trendy” metki i pomogą w organizacji stoiska.
Szczególnie zachęcamy do przyjścia poszukiwaczy okazji! Można “upolować” prawdziwe perełki w przystępnej cenie (maksymalnie do 35 zł).

REGULAMIN SZAFINGU

1. Szafing odbędzie się w sobotę 10.03.2018r., w godz. 10.00-14.00 w Laboratorium Aktywności Społecznej Open Space, Niepołomice, ul. Bocheńska 26.
2. Szafing jest organizowany przez Laboratorium Aktywności Społecznej pod patronatem UMiG Niepołomice.
3. Celem szafingu jest wymiana, sprzedaż garderoby oraz dodatków, zabawek i przedmiotów użytkowych, przyniesionych przez uczestniczki. Rzeczy można odsprzedać za maksymalną kwotę 35,00 zł.
4. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością uczestników szafingu, pochodzące z ich domów. Rzeczy mogą być nowe (nieudane zakupy/prezenty) i używane.
5. Niedozwolone jest wystawianie na szafingu rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, należących do firm handlujących odzieżą używaną!
6. Organizatorzy szafingu nie ponoszą odpowiedzialności za zawarte transakcje.
7. Udział w szafingu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
8. Uczestnictwo w szafingu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć z wizerunkiem uczestnika na stronie Laboratorium Aktywności Społecznej, na Facebooku oraz w notatkach prasowych.
9. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

Informacje organizacyjne.
Co przynieść: ubrania dla dorosłych i dziecięce, z których wyrosło Twoje dziecko, zabawki, książeczki, akcesoria, z których już nie korzysta, ciuchy zalegające kolejny sezon w Twojej szafie, dodatki, biżuteria, której nie nosisz, ciuchy ciążowe, o ile nie planujesz kolejnego dziecka;)
Przygotuj wszystko, aby było czyste i gotowe do użytku.
Możesz wziąć stojak, wieszaki, koszyczki na wyeksponowanie rzeczy. Na miejscu dostępne są stoły oraz stojaki na wieszaki.
Zastanów się, na co chciałabyś wymienić swoje rzeczy i umieść odpowiednią informację na stoisku. Usprawni i ułatwi to wymianę Tobie i innym.

10 marca, sobota, godz. 10.00-14.00

Do zobaczenia !
Zapraszamy