Serwis Niepojem i Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach zapraszają na wydarzenie Go To Jemy. Foodtrucki pojawią się niepołomickim rynku w niedzielę 28 października w godzinach 12.00-15.00! 

Warto jednak pamiętać, że Organizatorzy przewidują wcześniejsze zakończenie imprezy w przypadku wyczerpania zapasów.

Spróbuj z nami niezwykłych smaków! Już niebawem zaprosimy Cię na wyjątkowe wydarzenie. Wydarzenie bez precedensu w historii Niepołomickiego jedzenia na mieście. Z dumą i radością ogłaszamy oficjalną imprezę NIEPOjem – Go To Jemy!

Go To Jemy to wydarzenie, nad którym pracowaliśmy przez kilka ostatnich tygodni. Stąd nasza mniejsza aktywność na blogu, ale wierzymy, że było warto. Chcemy podzielić się z Wami smakami, jakich w Niepołomicach znaleźć nie sposób. Już niebawem na specjalne zaproszenie przyjadą do nas foodtrucki, z których będziecie mogli – zupełnie za darmo – spróbować wyjątkowych dań – informuje serwis niepojem.pl

A wszystko to dzięki przygotowanemu przez nas wnioskowi w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. FIO Małopolska Lokalnie to program wspierający mieszkańców województwa małopolskiego angażujących się w działania na rzecz rozwoju i wzmacniania lokalnych społeczności. Dzięki mikrodotacjom można organizować przedsięwzięcia społeczne, w tym nasze wydarzenie!

Nasz wniosek otrzymał dofinansowanie, obecnie pracujemy nad przygotowaniem dokumentacji do umowy. Dzięki temu będziemy mogli sfinansować wydarzenie kulinarne, które być może odbędzie się jeszcze w październiku. Będzie to spotkanie, piknik podczas którego spróbujecie wyjątkowych dań, a jednocześnie będziecie mogli posłuchać o tajnikach ich przygotowania, porozmawiać z kucharzami czy sami wymienić się swoimi doświadczeniami w gotowaniu.

Jeśli pogoda pozwoli wystawimy leżaczki, puścimy muzykę, znajdziemy zajęcie dla dzieci – wszystko po to, aby spróbować stworzyć cykliczne wydarzenie pod marką NIEPOjem. Bo wiemy, co można zjeść na mieście!

Wstęp wolny
Zapraszamy!