Do 29 września można zagłosować w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski, na najlepsze oferty i produkty turystyczne. O głosy walczy Zamek Królewski w Niepołomicach zgłoszony jako Unikatowa Atrakcja Turystyczna.

Zagłosować można za pośrednictwem strony www.konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-1/glosowanie. Wystarczy wypełnić okienka z danymi, następnie wybrać atrakcję, na którą chcemy zagłosować (Zamek Królewski znajduje się w kategorii Unikatowa Atrakcja Turystyczna), i na końcu kliknąć przycisk Prześlij.

Pamiętajmy, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania zatwierdzić go przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Głosowanie jest bezpłatne.

Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.