4Rest Run to wyjątkowy bieg – radość i sportowa zabawa, w której na sukces składa się wynik 4 osób. Wynik całego zespołu jest ważny, ale znaczenie ma również atmosfera oczekiwania na wyniki kolegów czy koleżanek z zespołu. Biegamy po lesie, biegamy w czwórkę, cieszmy się, że jesteśmy razem. W zespole jest moc!

15 września spotkamy się w Puszczy Niepołomickiej już po raz piąty.

Zapisy na tegoroczną edycję Kosmyk 4Rest Run 2019 ruszyły. Aby się zapisać kliknij tutaj.

Zawody odbywają się na leśnych ścieżkach Puszczy Niepołomickiej. Na co dzień trenują na nich biegacze z grupy Niepołomice Biegają. Zachwyceni potencjałem dużego obszaru leśnego za cel postawili sobie promocję biegania na łonie natury. Daleko od smogu, hałasu, na leśnych duktach o przyjaznym dla stóp podłożu. Tak narodził się pomysł na organizację leśnego biegu w Niepołomicach.

Dlaczego formuła drużynowa? Bo jako zgrana ekipa wyjeżdżająca razem na zawody, kibicująca członkom swojej grupy, biorąca udział również w biegach sztafetowych oraz organizująca różne wydarzenia dla społeczności lokalnej i innych biegaczy doskonale wiedzą, jaka moc kryje się w zgranej drużynie i jaką satysfakcję daje bycie jej członkiem.
W biegu rywalizują zespoły 4-osobowe, a na wynik składa się suma czasów poszczególnych członków ekipy. Starty grup odbywają się co 5 minut. Każdy przebiega tę samą pętlę, a wszyscy spotykają się na mecie, z niecierpliwością oczekując na pozostałych. Emocje sięgają zenitu, a atmosferę zagrzewają licznie zgromadzeni dopingujący.

Organizatorzy zapraszają do udziału przede wszystkim grupy przyjaciół, teamy biegowe, pracowników firm, członków organizacji. To świetna forma integracji!

Więcej informacji na stronie biegu www.4restrun.pl

Film z ubiegłorocznej edycji biegu można zobaczyć tutaj.