To będzie emocjonujący tydzień przy Kusocińskiego 2. Piłkarze Puszczy Niepołomice rozegrają w najbliższych dniach dwa domowe spotkania.

Już w najbliższą środę w ramach nadrabiania ligowych zaległości zawodnicy Puszczy zmierzą się na Stadionie Miejskim w Niepołomicach z GKS-em Katowice. Goście z Bukowej przyjadą w roli wicelidera rozgrywek, który w ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe 2-0 Chrobrego Głogów.
Spotkanie pierwotnie miało odbyć się 3 marca, ale wówczas obfite opady śniegu w Małopolsce były przyczyną do odwołania meczu. Trwa internetowa przedsprzedaż wejściówek na ten mecz. Bilety dostępne są na stronie bilety.pax.pl
Pierwszy rozgrywany w Katowicach mecz Puszcza wygrała 2-1.

W dniu meczu, 25 kwietnia stacjonarna kasa biletowa przed Stadionem Miejskim w Niepołomicach czynna będzie od godziny 15.00.
To nie koniec emocji piłkarskich jakie czekać nas będą w tym tygodniu. Bowiem w najbliższą niedzielę, o godzinie 17.00 zmierzymy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na to spotkanie również uruchomiliśmy już internetową sprzedaż wejściówek. Jest ona dostępna po kliknięciu w ten link.

W spotkaniu rozgrywanym w Bielsku-Białej lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 2-1.

Serdecznie zapraszamy!

Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
środa 25 kwietnia, g. 17:00

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 29 kwietnia, g. 17:00