Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” już po raz trzeci zaprasza do rywalizacji sportowej w pięknych okolicznościach przyrody. Zawody 4Rest Run odbędą się w niedzielę, 17 września 2017 r. w Puszczy Niepołomickiej. Zapisy na bieg ruszyły już w marcu.

4Rest Run nie jest zwykłym biegiem, lecz rywalizacją sportową, w której startują drużyny 4-osobowe. Każdy z członków zespołu pokona ok. 10,5 kilometra, które razem złożą się na dystans maratonu. Najlepszą drużyną okaże się ta, która dokona tego w najkrótszym czasie. Szansę na wygraną mają zarówno drużyny męskie, żeńskie i mieszane. Wartościowymi bonami zakupowymi od marki Regatta nagradzane będą miejsca od 1 do 3. Dodatkowa klasyfikacja obejmuje także drużyny firmowe, które otrzymają nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy mają szansę na nagrody pocieszenia od sponsorów.

W zawodach startują przyjaciele, teamy sportowe, członkowie grup biegowych czy przedstawiciele firm. W zeszłym roku licznie reprezentowane były niepołomickie firmy, instytucje oraz okoliczne kluby sportowe. Wierzymy, że i w tym roku ich nie zabraknie.

Rywalizacja drużynowa daje niezwykłą moc płynącą z bycia razem. To wspaniałe uczucie potwierdzają zespoły, które brały udział w poprzednich zawodach, na czele z Robertem Korzeniowskim, Grzegorzem Sudołem, Ilyą Markovem i Katarzyną Golbą. Byli chodziarze, olimpijczycy, mistrz i wicemistrz olimpijski, mistrzowie Europy i świata, wspomagani przez młodą zawodniczkę, podopieczną Ilyi Markova, trenera grupy „Niepołomice Biegają”, okazali się w zeszłym roku najszybszą drużyną zawodów! W tym roku również możemy się spodziewać występów gwiazd.

Do kibicowania biegaczom zapraszamy rodziny i znajomych. Na polanie startowej nie zabraknie atrakcji.

Szczegółowy regulamin oraz zapisy prowadzone na stronie www.4restrun.pl.

Kamila Gruszka
„Niepołomice Biegają”