Puszcza Niepołomice zaprezentowała regulamin sprzedaży biletów na mecz z Legią Warszawa!

W środę 18 września Miejski Klub Sportowy Puszcza Niepołomice rozpocznie otwartą sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa. Spotkanie z wicemistrzem Polski w ramach I rundy rozgrywek Totolotek Pucharu odbędzie się w środę 25 września o godzinie 20.30.

Bilety będzie można zakupić wyłącznie w kasach biletowych przed stadionem miejskim w Niepołomicach. Środowa sprzedaż rozpocznie się o godzinie 14.00 i będzie prowadzona w dni powszednie, codziennie od godziny 14.00 aż do odwołania sprzedaży. To spotkanie budzi olbrzymie zainteresowanie, dlatego Zarząd niepołomickiego klubu zdecydował o wprowadzeniu limitów.

Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie trzy bilety. Do wyrobienia wejściówki niezbędne będą podstawowe dane: imię nazwisko oraz PESEL.

W uwagi na świadczenia sponsorskie organizatora rozgrywek Totolotek Pucharu Polski oraz liczbą sprzedanych karnetów na mecze rundy jesiennej naszej drużyny w pierwszej fazie sprzedaży, bilety będą sprzedawane wyłącznie na trybunę otwartą – informuje klub w wydanym dziś komunikacie.

Ceny biletów na mecz prezentują się następująco:
– bilet normalny 40 złotych,
– bilet ulgowy 20 złotych (uczniowie powyżej 13 lat, studenci, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne),
– bilet specjalny 10 złotych (kobiety i dzieci do lat 13).

Klub przypomina także, że posiadacze karnetów obejrzą ten mecz, bez dodatkowych opłat.