Puszcza Niepołomice zakończy pierwszoligowe rozgrywki Fortuna 1 ligi derbowym, domowym meczem z Garbarnią Kraków. Zapraszamy na ostatni akcent tego sezonu. Mecz rozpocznie się w sobotę 18 maja o godzinie 17:30.

Żubry kończą drugi z rzędu dobry sezon na zapleczu Ekstraklasy. Tym razem już nie będąc beniaminkiem, nasza drużyna odpowiednio odnalazła się w rozgrywkach i na kilka kolejek przed końcem sezonu przypieczętowała cel, jakim było ligowe utrzymanie.

Ostatnie mecze trener Tułacz poświęcił na pewne eksperymenty, dzięki którym na murawie pojawili się zawodnicy, którzy dotąd otrzymywali zdecydowanie mniej szans na grę.

Twarde zderzenie z pierwszoligową rzeczywistością spotkało natomiast ostatniego z rywali Żubrów. Garbarnia po nieco sensacyjnym awansie do Fortuna 1 ligi okazała się najsłabszą drużyną w stawce i z dorobkiem zaledwie 21 punktów niezależnie od wyniku ostatniego spotkania zajmie 18, ostatnie miejsce w tabeli.

Puszcza ma jeszcze szansę na wyrównanie dorobku punktowego z poprzedniego sezonu (44 oczka) oraz na osiągnięcie najlepszego miejsca na poziomie pierwszoligowym.

Bilety na to spotkanie w przedsprzedaży można kupić na stronie bilet.pax.pl.

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Garbarnia Kraków
sobota, 18 maja, g. 17:30