W niedzielę 11 czerwca na stadionie sportowym w Staniątkach odbyło się zakończenie i podsumowanie sezonu 2016/17.

Podczas 3-godzinnego wydarzenia odbyły się gry, zabawy, konkursy i turnieje sportowe w których uczestniczyło blisko 300 zawodników SFS.
Oprócz zabaw sportowych, wszystkie dzieci mogły skorzystać również z innych atrakcji takich jak ściana wspinaczkowa, duża zjeżdżalnia, poczęstować się watą cukrową i popcornem jak również zagrać lub jak kto wolał pozderzać się w kulach Bubble Fotball.

Dodatkowo dzięki współpracy z Klubem Zdrowego Stylu Życia FitClub24 Niepołomice, każdy mógł dokonać pomiaru masy i wysokości ciała, zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej i zbadać proporcje budowy ciała jak również poradzić się jak dbać o swoje zdrowie i zdrowo się odżywiać – dziękujemy!

Dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Straży Pożarnej z Wieliczki najmłodsi zawodnicy mieli okazje oglądnąć wóz strażacki, ubrać kask, usiąść za kierownicą wozu a także zobaczyć jak taki wóz jest wyposażony a Strażacy opowiadali o ich pracy oraz odpowiedzialności, która na nich spoczywa – dziękujemy.

Na ochłodę podczas tego gorącego dnia, wszyscy zawodnicy otrzymali lody ufundowane przez firmę Algida, wodę mineralną od firmy Coca-Cola oraz owoce ufundowane przez sieć sklepów Spar – dziękujemy.

Główną atrakcją tego dnia był pokaz sztuczek magicznych wykonany przez Tomasza Soja oraz Tomasza Białeckiego – dziękujemy za czary, mamy nadzieje że teraz będziemy czarować na meczach!

Ostatnim i najważniejszym punktem było podsumowanie sezonu oraz wręczenie nagród i wyróżnień za frekwencję, zaangażowanie i postawę na boisku. Specjalne wyróżnienia otrzymali:
Wychowankowie trenera Filipa Mazurkowa z klasy IIIA: Skowron Karol, Jakóbczyk Kamil, Korpała Nataniel
Wychowankowie trenera Krzysztofa Tureckiego z klasy IIIB: Szybiński Kacper, Kowalski Michał,
Wychowankowie trenera Konrada Matysiaka z klasy IIIC: Łukasik Bartek, Moździeż Jakub
Wychowankowie trenera Krzysztofa Tureckiego z klasy IIID: Cudak Jakub, Gruszecki Dawid, Operacz Oliwier
Wychowankowie trenera Krzysztofa Bułata z klasy IIIE: Synowski Szymon, Jachimczak Filip
Wychowankowie trenera Mateusza Dąbrowskiego z klasy IVA: Jędral Patryk, Chmiel Szymon, Filip Nowak
Wychowankowie trenera Krzysztofa Gąsienicy z klasy IVB:Kostuch Adrian, Hubert Gawlik, Mazur Daniel oraz z klasy V: Grochot Jakub, Wiej Krzysztof i Krzysztofek Bartosz
Gratulujemy postawy w sezonie 2016/17 chłopcy!

Dziękujemy za kolejny wspaniały sezon wszystkim zawodnikom i rodzicom jak również wszystkim naszym parterom:
Miasto i Gmina Niepołomice, Powiat Wielicki, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki
oraz sponsorom:

Firma Kortrans, Firma Ościeżnica, Firma Beko, Firma Arispol, Firma Skrawmet, Firma Metal-Max, Firma Pratt&Whitney Tubes, Firma Spar, Firma Klimax, Firma Coca-Cola, Firma Algida

Dziękujemy za kolejny wspaniały sezon 2016/17!

 

Krzysztof Turecki
SFS