Podczas niedzielnego Biegu po Puszczy, oprócz klasyfikacji indywidualnej, zawodnicy rywalizowali także w Biegu Drużynowym. Na starcie stanęło 13, trzyosobowych zespołów. Biegacze walczyli nie tylko o klasyfikację generalną, ale także o Puchar Burmistrza przyznawany dla najlepszego zespołu reprezentującego firmę działającą na terenie gminy Niepołomice. To trofeum powędrowało do zespołu Joker Line!

Joker Line, drużyna reprezentująca Fabrykę Kart Trefl, okazała się najszybszym, niepołomickim zespołem firmowym Biegu po Puszczy 2018. W Biegu Drużynowym zajęli czwarte miejsce, ale jako zespół biegnący pod banderą firmy działającej na terenie gminy Niepołomice, otrzymali Puchar Burmistrza.

Ceremonia przekazania Pucharu miała miejsce we czwartek w siedzibie firmy. Krzysztof Grochot, Maciej Kurek i Paweł Tworzydło, w towarzystwie szefostwa firmy: Jana Polaka i Stanisława Wiązowskiego, otrzymali Puchar bezpośrednio z rąk Burmistrza Romana Ptaka.

Spotkanie było okazją zarówno do rozmów na temat sportu, jak i dyskusji o sprawach związanych z codziennym funkcjonowaniem Strefy Inwestycyjnej oraz planów inwestycyjnych gminy.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięskiej drużynie, a całej firmie życzymy powodzenia w realizacji swoich planów!