Żubry wracają na K2. Już w najbliższą sobotę 14 września Puszcza Niepołomice zagra na Stadionie Miejskim z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek meczu o godzinie 18.00!

Puszcza znów zwycięstwa na wyjeździe. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Tomasza Tułacza po raz pierwszy w historii swojej rywalizacji z Wigrami Suwałki wygrała na terenie rywala. Trzeba jednam pamiętać, że niepołomiczanie prowadzili w tym meczu już 0-3, mimo to po szalonej końcówce mecz zakończył się zwycięstwem Żubrów 2-3. Było to czwarte kolejne zwycięstwo w meczu wyjazdowym naszej drużyny. Co ciekawe w całym poprzednim sezonie piłkarze z Niepołomic wygrali dokładnie 4 spotkania w delegacji.

Póki co w tym sezonie fantastyczna seria na wyjazdach nie przekłada się na wyniki przed własną publicznością. Po remisie w pierwszym meczu sezonu z GKS-em Jastrzębie z Niepołomic z kompletem punktów wyjeżdżali zawodnicy Sandecji, Zagłębia Sosnowiec i Stali Mielec.

W zespole panuje więc maksymalna koncentracja przed kolejnym domowym starciem. Bilety na sobotnie spotkanie można kupić w internetowej przedsprzedaży na portalu bilet.pax.pl. Kasy biletowe w dniu meczu będą czynne od godziny 16.00.

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 14 września, 18:00