Piłkarze Puszczy Niepołomice rozegrają pierwszy w 2018 roku mecz przed własną publiczności. Przeciwnikiem Żubrów będzie Zagłębie Sosnowiec. Mecz w sobotę 17 marca rozpocznie się o godzinie 14.00.

Pierwsze spotkanie obu drużyn w bieżącym sezonie było debiutem na ławce trenerskiej Zagłębia Dariusza Dudki. Mecz w roli szkoleniowca wypadł okazale, bowiem jego zespół potrafił wywalczyć przed własną publicznością komplet punktów. Jedyną bramkę w tamtym spotkaniu zdobył Patryk Mularczyk, ale trzeba pamiętać, że Puszcza od 47 minuty meczu grała w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Longinusa Uwakwe.

Goście sobotniego meczu są najwyżej sklasyfikowaną drużyną (dziewiąte miejsce w tabeli) spośród zespołów, które ledwie dwa razy potrafili wygrać spotkanie wyjazdowe. Ta statystyka pokazuje, że Zagłębie punktuje przede wszystkim u siebie.

Zagłębie Sosnowiec przyjedzie do Niepołomic po porażce 0-2 z ligowym liderem Miedzią Legnica. W pierwszej tegorocznej kolejce rywale Puszczy wygrali w Siedlcach z Pogonią, skromnie 1-0 po bramce lidera strzelców Nice 1 ligi Szymona Lewickiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na sobotni mecz. Pierwszy gwizdek sędziego Mariusza Korpalskiego usłyszymy o godzinie 14.00. Bilety na to spotkanie można kupić w internetowej przedsprzedaży korzystając z serwisu bilet.pax.pl

W dniu meczu, kasy biletowe przed Stadionem Miejskim w Niepołomicach będą czynne od godziny 12.00. Jednocześnie przypominamy, że wciąż można nabyć karnet na wiosenne mecze Puszczy. Szczegóły dotyczące karnetów można znaleźć tutaj.