Przed piłkarzami Puszczy ostatni w tym sezonie mecz w Niepołomicach. Zwycięstwo nad Gryfem Wejherowo pozwoli Żubrom świętować awans do I ligi!

Rozgrywki II ligi piłkarskiej wchodzą w decydującą fazę. Do końca sezonu pozostały już tylko dwie kolejki, a Puszcza Niepołomice jest na najlepszej drodze do uzyskania promocji do I ligi. Aktualnie niepołomiczanie mają 3 punkty przewagi nad Radomiakiem Radom i do pełni szczęścia potrzebują jednego zwycięstwa. Wówczas nic nie zabierze już Puszczy awansu.

W najbliższą sobotę 27 maja piłkarze Puszczy w ostatnim meczu przed własną publicznością w sezonie 2016/17 podejmą Gryfa Wejherowo. To najlepsza możliwa okazja do świętowania awansu. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Początek meczu na Stadionie Miejskim w Niepołomicach o 15.00.

Klub uruchomił internetową przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Można je kupić w domu za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl i z wydrukowaną wejściówką przyjść na mecz. Tradycyjna sprzedaż biletów prowadzona jest również w sekretariacie klubowym w dni powszednie w godzinach 9.00-15.00.

W dniu meczu kasa biletowy będzie czynna od godziny 13.00.

Zapraszamy!

Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo
Stadion Miejski w Niepołomicach
sobota, 27 maja, g. 15.00