W dniach 16-19 maja 2019 roku zawodniczka KJK Pod Żubrem Niepołomice – Daria Pietrzak, powołana do Kadry Narodowej Polski w kat. dzieci, po raz pierwszy brała udział w zagranicznych zawodach CSIOCh. Daria w Lamprechtshauen (Austria) wygrała konkurs otwarcia rundy CSIOCh (115 cm) na klaczy Sonata W (68 startujących par).

Natomiast na swoim drugim koniu – Monsunie została sklasyfikowana najwyżej w Grand Prix CSIOCh spośród wszystkich reprezentantek Polski startujących w tym konkursie.
W ten sam weekend w Polsce w Michałowicach miały miejsce Zawody Ogólnopolskie, będące jednocześnie 3 etapem współzawodnictwa w Polskiej Lidze Jeździeckiej oraz Zawody Regionalne. Wystartowało 165 zawodniczek i zawodników na 252 koniach. KJK Pod Żubrem Niepołomice reprezentowały dwie juniorki młodsze: Zuzanna Kuc dosiadająca klaczy Lulana Van Het Keizershof i Choco Lady oraz Marta Wypiór startująca na Hokey Pokey i Ginie Royalty.

W piątkowym konkursie Marta na Ginie wygrała średnią rundę, w której rywalizowało, aż 85 par i wywalczyła 3 miejsce w małej rundzie, gdzie konkurowało 117 par.
Na 7-letniej klaczy Hokey Pokey, w sobotę w konkursie zwykłym P, ZR Marta wywalczyła 2 miejsce na 69 par.

Zuzia Kuc, która chwilowo realizuje inne cele treningowe zaliczyła kilka bardzo dobrych przejazdów w ZR. Obie zawodniczki intensywnie przygotowują się do Mistrzostw Małopolski, które odbędą się już w pierwszych dniach czerwca w Facimiechu.

Ogromne gratulacje dla zawodniczek, trenerów, rodziców i zespołu.