Po przerwie reprezentacyjnej do gry wraca pierwszoligowa Puszcza Niepołomice. W najbliższy piątek przed własną publicznością Żubry podejmą zespół Chrobrego Głogów. Początek spotkania o godzinie 18.00. 

W miniony weekend piłkarze Puszczy dłużej niż zwykle przygotowywali się do kolejnego spotkania ligowego. Bramkarz Puszczy Miłosz Mleczko, rozegrał spotkanie towarzyskie w kadrze do lat 20 przeciwko Japonii, wygrany przez Polaków w Łodzi 4-1.

Pozostali piłkarze pracowali wówczas w na mini zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej. Punktem kulminacyjnym minionego tygodnia była gra kontrolna z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz z ekstraklasowiczem zakończył się naszym zwycięstwem 2-1.

Ten wynik to dobry prognostyk przed ligową rywalizacją. Przeciwnikiem Puszczy będzie dwunasta aktualnie drużyna Fortuna 1 ligi, Chrobry Głogów. Pierwszy mecz obu drużyn zakończony zwycięstwem Puszczy 3-2 zwiastuje spore emocje!

Klub rozpoczął internetową przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki w cenie 1-12 złotych można kupić za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl

Zapraszamy na mecz!
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
piątek, 29 marca 18.00