Sandecja Nowy Sącz będzie kolejnym rywalem Puszczy Niepołomice w meczu Fortuna 1 ligi. Mecz przy Kusocińskiego już w najbliższą sobotę 10 sierpnia.

Żubry udanie rozpoczęły nowy sezon ligowy. Po 0-0 przy K2, w ostatni weekend drużyna wróciła z kompletem punktów z Opola, gdzie mecz zakończył się zwycięstwem 1-0.  To oznacza, że Puszcza jako jedna z zaledwie trzech drużyn w lidze nie straciła jeszcze w tym sezonie bramki.

Sandecja na początku rozgrywek jest na zupełnie innym biegunie. Sączersi rozpoczęli rozgrywki w Niecieczy od porażki 0-3, by u siebie również poczuć gorycz porażki 1-2 z Miedzią Legnica.

W ubiegłym sezonie oba zespoły wykorzystały atut własnego boiska. W Niepołomicach wygraliśmy 1-0 po bramce Huberta Tomalskiego, by ulec w Nowym Sączu 2-1.

Bilety na mecz można kupić w internetowej przedsprzedaży na stronie bilet.pax.pl . Kibiców preferujących tradycyjny sposób zakupu biletów zapraszamy w dni powszednie do klubowego sekretariatu w godzinach 9.00-15.00. Dodatkowo wejściówki będą dostępne w kasie biletowej na dwie godziny przez rozpoczęciem spotkania.

Pierwszy gwizdek w sobotę 10 sierpnia o godzinie 19:00 przy Kusocińskiego 2 w Niepołomicach.