W ostatnim czasie Ognisko TKKF „Wiarus” mogło promować strzelectwo sportowe wśród mieszkańców gminy Niepołomice oraz wśród gości Festynu Sportowo – Rekreacyjnego KS “Piłkarz” Podłęże, na których po raz kolejny zawodnicy uzyskali wysokie wyniki w strzelaniu z pistoletu sportowego w kategorii OPEN.

I tak 26 sierpnia na strzelnicy sportowej „JUKA” w Niepołomicach przeprowadzono XI Zawody Strzeleckie o Puchar Właściciela Firmy „JUKA” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice pana Romana Ptaka. W jubileusz pięćdziesięciolecia Ogniska TKKF „WIARUS”

Czołowe miejsca zajęli:
1. Leon Pitucha – 60 pkt
2. Józef Pawłowski – 59 pkt
3. Czesław Zawadzki – 58 pkt
4. Mieczysław Stępowski – 58 pkt
5. Albert Szkutnik – 55 pkt
6. Beata Stępowska – 52 pkt

A 27 sierpnia na stadionie KS “Piłkarz” Podłęże podczas Festynu Sportowo-Rekreacyjnego przeprowadzono zawody strzeleckie o Puchar Prezesa Zarządu KS “Piłkarz” pana Wita Ślusarczyka w strzelaniu z pistoletu sportowego w kategorii OPEN.

Czołowe miejsca zajęli:
1. Albert Szkutnik – 66 pkt
2. Józef Pawłowski – 65 pkt
3. Michał Nowak – 63 pkt
4. Marian Broda – 60 pkt
5. Mieczysław Stępowski – 58 pkt
6. Ewa Pałkowska – 58 pkt

Strzelanie przeprowadzono z postawy stojącej z wolnej ręki, w odległości 10 m., trzy strzały próbne, siedem ocenianych. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wysokich wyników i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Leon Pitucha
Prezes Ogniska TKKF Wiarus