W środę 21 sierpnia o godzinie 19:00 w ramach piątej kolejki Fortuna 1 ligi Puszcza Niepołomice zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec.

Spadkowicz z Ekstraklasy, Zagłębie Sosnowiec będzie kolejnym rywalem niepołomiczan w rozgrywkach ligowych. Będzie to trzecie podejście Żubrów w tym sezonie do zdobycia kompletu punktów przed własną publicznością.

Zajmująca szóste miejsce w ligowej tabeli ekipa z Kusocińskiego 2 zgromadziła dotąd 7 punktów w czterech dotychczas rozegranych meczach. Co ciekawe piłkarze Puszczy wygrali oba mecze wyjazdowe, natomiast w Niepołomicach po remisie z GKS-em Jastrzębie na starcie rozgrywek, przegrali w trzeciej serii gier z Sandecją Nowy Sącz.

W ostatnim meczu bramkę na wagę trzech punktów zdobył w Głogowie wprowadzony w drugiej połowie Jakub Bąk.

Gorsze nastroje panują w drużynie spadkowicza z Ekstraklasy. Zagłębie Sosnowiec zanotowało twarde zderzenie z pierwszą ligą zdobywając zaledwie jedno oczko w pierwszych trzech meczach. Lepiej było w ostatnim meczu kiedy to Zagłębie pokonało 1-0 zespół Miedzi Legnica.

Klub rozpoczął przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki można kupić za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. Dodatkowo w środę w dzień meczu kasy biletowe przed stadionem miejskim w Niepołomicach będą czynne od godziny 17:00.

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec,
środa 21 sierpnia 19:00