13 stycznia zapraszamy na kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dołączcie do akcji, kwestujcie z nami. Orkiestra zagra już po raz 27!

W tym roku zbierać będziemy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Nasz niepołomicki finał WOŚP rozpoczynamy 13 stycznia w niedzielę, o godzinie 12.00. Na parkingu obok MCDiS czekać będą na Was dzielni kierowcy w swoich pięknych maszynach terenowych, gotowi wozić Was i taplać w błocie, ile wlezie w zamian za datki na Orkiestrę.

O godzinie 17.00 zapraszamy do MCDiS, do klubu muzycznego Pod Pretekstem na koncert zespołu The LESZKY. Nasi warsztatowicze po raz kolejny nie przepuszczą okazji, aby wesprzeć akcję.

W południe, na parkingu MCDiS, zaparkuje kuchnia polowa z pyszną i gorącą grochówką oraz grill dla wszystkich zziębniętych i głodnych.

Kwestujcie z nami, wrzucajcie do skrzynek wolontariuszy, pomagajmy!

Siedziba niepołomickiego sztabu WOŚP oraz centrum rozliczania pieniędzy znajdować się będą w budynku byłego Gimnazjum, przy ulicy Szkolnej 3.