Chcesz, aby Twoja firma lepiej funkcjonowała? Chcesz zdobyć wartościowe kontakty i nowych klientów? Chcesz poznać osobiście dyrektora zarządzającego FreshMail?
23 lutego 2017 roku o godzinie 18.00 na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbędzie się kolejna edycja “Wieczoru Przedsiębiorcy”.
Wydarzenie to organizowane jest z myślą o właścicielach firm, prezesach zarządów oraz osobach pracujących w dziale marketingu. Jest to idealna szansa na zdobycie praktycznej wiedzy oraz nawiązanie nowych kontaktów z innymi przedsiębiorcami (być może Państwa przyszłymi klientami). Podczas spotkania będziemy gościć kilkudziesięciu przedstawicieli firm z Krakowa i okolic.
“Wieczór Przedsiębiorcy” składa się z dwóch części: szkolenia/wykładu oraz networkingu (wymiany wizytówek) przy kawie. W tej edycji prelegentem będzie Paweł Sala, dyrektor zarządzający FreshMail. Paweł opowie o regułach, których warto przestrzegać zawsze i które pozwolą Ci na tworzenie efektywnych kampanii email marketingowych. Dowiesz się, o czym warto pamiętać i na jakie aspekty zwracać uwagę bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z mailingami i newsletterami, czy jesteś już w tym temacie wyjadaczem. Porozmawiamy o budowaniu baz, konstrukcji mailingu oraz tworzeniu prawidłowych założeń przy planowaniu kampanii.
Cena biletu to 129 zł netto (obejmuje szkolenie, udział w networkingu oraz catering). Do 12 lutego można zdobyć bilety w promocyjnej cenie 69 zł netto (wystawiamy fakturę VAT).
Bilety są do nabycia pod linkiem: http://www.wieczorprzedsiebiorcy.pl/#bilety
Organizatorami wydarzenia są: BRANDWEB oraz Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach.
Partnerem wydarzenia jest FreshMail.
Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: www.wieczorprzedsiebiorcy.pl.